Rok Jubileuszowy - 35 lat Małych Hyrnych

8 lutego 2017 | Środa

Mali Hyrni wkroczyli w rok jubileuszowy. Obchodzą właśnie 35 lat pracy.
Już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy na uroczyste spotkanie, które zaplanowane jest późną wiosną – na przełomie maja i czerwca.
Kierownictwo kieruje prośbę o kontakt do wszystkich tych, których losy kiedykolwiek były związane z Zespołem.
Czekamy na Was na próbach, czekamy na maile i SMS-y. Telefon Kierownika jest w pełnej gotowości. Miło będzie spotkać się po latach.

zobacz więcej »

Komunikaty

Mali i Młodzi Hyrni - podsumowanie roku 2016

W roku kalendarzowym 2016 w pracy dydaktycznej w Zespole Mali i Młodzi Hyrni mieliśmy jedną dwutygodniową przerwę w okresie wakacyjnym. Dzieci brały udział w kilku znaczących projektach. Organizowaliśmy samodzielnie dwa koncerty, mieliśmy też przyjemność gościć naszych Przyjaciół - zespół regionalny z Czech Decka z Kunovic.
Cieszy fakt, że i dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w próbach i z radością prezentują swe umiejętności. Każda możliwość zaprezentowania się, zwłaszcza przez najmłodszych, jest dla nich szczególnym wyróżnieniem, a jednocześnie ogromnym przeżyciem. Spotkania na próbach, czy w czasie wyjazdów, wspaniale integrują grupę. Uczestnicy uczą się samodzielności, ale też pracy w zespole i wzajemnego wspierania się, szacunku.
Kierownictwo Zespołów dziękuje z całego serca Rodzicom za aktywne wsparcie w organizowaniu koncertów, spotkań, wyjazdów; za to, że poświęcali oni swój czas oraz przyczyniali się rzeczowo.

Poniżej dokładne podsumowanie działalności Zespołu Mali i Młodzi Hyrni w 2016 roku.

zobacz więcej »

O nas

Zespół powstał we wrześniu 1983 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska, a w szczególności dzieci i młodzieży, mającej korzenie w folklorze podhalańskim.

zobacz więcej »

Kontakt

"MALI HYRNI"

Al. M. Kopernika 12
34 - 400 Nowy Targ
tel. 48 (18) 26-651-33, 48 (18) 26-673-75
fax. 48 (18) 26-670-46

zobacz więcej »